POLIKOR TAIWAN - Pulat International Trading Co.

English | | Turkce

Şirket Profili

small logoPolikor AŞ doymamış polyester reçineleri ve çeşitli polyester ürünlerinin üretimine 1993 yılında başlamıştır.

Üretim ve ana ofisimiz Bursa'dadir. Asya'daki müşterilerimize daha iyi bir servis vermek ve bu bölgedeki satişlarimizin koordinasyonu için Taiwan, Taipe'dede bir ofisimiz bulunmaktadir. Firmamızın sürekli gelişimi, yurtiçi ve yurtdışı yoğun ürün talebini karşılamak ve modern üretim tekniklerini kullanmak amacıyla 2000 yılında 5000m2 si kapalı olmak üzere toplam 30000m2 alana sahip fabrika tesisimiz; yıllık 30000 ton üretim kapasitesiyle hizmete açılmıştır.

Teknolojik yeniliklerin son hızla takip edildiği fabrikamızda, ürünlerimizin standartlara uygun olarak kalitesini kontrol edebilmek ve yeni ürünlerin geliştirilmesi amacıyla, konusunda uzman ekibimiz laboratuarlarımızda çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretim ve pazarlama tamamen müşteri odaklı yapılmakta olup, Türkiye'nin her bölgesinde pazarlama ekibimiz satış öncesi ve sonrası teknik destek vermektedir.

Firmamız Türkiye pazarındaki faaliyetleriyle sınırlı kalmayıp birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ülkeler arasında ABD, Bosna, Kırgızistan, Romanya, Suudi Arabistan ve Ürdün yer almaktadır. Üretim kapasitesinin yaklaşık %20'si ihracat olan firmamızın hedefleri arasında, yeni yurtdışı pazarlar bulmak ve kalıcı yerler edinmek yer almaktadır.

Amacimiz:

- Müşterilerimiz, ortaklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulduğu ve onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmak

- Bilgi ve teknolojilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmetler sunmak

- Tüm faaliyetlerimizi, takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile kısa sürede, verimli ve kaliteli olarak gerçekleştirmek

- Çalışmalarımızı çevreyi, insan sağlığını, can ve mal güvenliğini gözeterek yürütmek

Ana Sayfa | Şirket Profili | Ürünler | İletişim | ©2010 Polikor Co. Inc.